Tengri expedition tent

- 4-season expedition tent with two entrances,
- comfortable for 2 persons with their whole equipment.
- a flysheet with UV filter – resistant to strong UV radiation in high mountains
- attention paid to every detail: several inner pockets and light reflecting inserts for easy set-up and finding the tent in the night-time.
- designed for extreme expeditions 

 


Tengri expedition tent detale

Liczba osób
2
Waga
3,1
Wymiary sypialni
207x144
Tropik
polyester rip stop ”Uv resistant”. Water-resistant: 3.000 mm
Podłoga
nylon
Stelaż i szpliki
poles: alu 7001 T6, pegs: alu
Liczba wejść
2
Wymiary po spakowaniu
55 cm, fi: 16 cm
Dostępna kolorystyka
yellow

Tengri expedition tent gwarancja i serwis

3 letnia gwarancja
Namioty Marabut objęte są 3 letnią gwarancją. Usterki jakie pojawią się w tym okresie wynikające z jakości materiałów lub wykonania podlegają bezpłatnej naprawie.Dzięki temu , że nasze namioty produkowane są na terenie Polski – wszelkie naprawy gwarancyjne wykonywane są bardzo szybko i rzetelnie.
Serwis pogwarancyjny
Użytkownik namiotu Marabut ma nieograniczony dostęp do pogwarancyjnych usług serwisowych wykonywanych w zakładzie produkcyjnym. Serwis obejmuje: wymiany podłóg i zamków, naprawy stelaży i wykonywanie replik stelaży na wymiar podany przez klienta oraz usługi szwalnicze.
Więcej informacji >

Tengri expedition tent testy

Zanim namiot trafi na rynek powstają prototypy, które przekazujemy naszym testerom. Testerzy używają je w możliwie najcięższych warunkach pogodowych. Lubimy testować w Himalajach, a jeśli już nie w Himalajach to chociaż podczas wielomiesięcznej podróży po świecie. Namiot musi przejść wszystko – śnieg, mróz, wiatr, dziesiątki rozkładań i składań. Potem słuchamy naszych testerów – najchętniej dowiadujemy się o naszych błędach – dzięki temu do sklepów trafią namioty NAPRAWDĘ PRZETESTOWANE.

Zobacz testy namiotów Marabut >
ZAMÓW TEN PRODUKT
Zapas tego produktu aktualnie został wyczerpany. Aby uzyskać informację o jego dostępności, prosimy o kontakt mailowy lub telefoniczny: 12 270 24 24
POBIERZ KATALOG