Aktualności
 
lupa
SZUKAJ
strzalka
 
 
lupa
 
”Polskie nazwy dla polskich namiotów !” – kolejny konkurs Marabuta
”Polskie nazwy dla polskich namiotów !” – kolejny konkurs Marabuta

Dwa tygodnie temu internauci wymyślali nazwy dla najnowszego namiotu Marabuta. Wpłynęło ponad 200 odpowiedzi. Z nich wybraliśmy 3 i poddaliśmy je głosowaniu. Efektem konkursu był fakt, że nasz najnowszy namiot został nazwany „Ladakh”.  Ale nie tylko to. Niektórzy z naszych  facebookowych fanów  sugerowali nam, że polskie namioty powinny mieć bardziej rodzime nazwy.

Stąd też pomysł na konkurs: Polska może nie ma lodowców i kilkutusięcznych gór, ale ma wiele pięknych miejsc. Pamiętajcie – lubimy takie które kojarzą się z wyzwaniami, przygodą i naturą. Do dzieła – wymyślcie polskie nazwy dla namiotów szytych w Polsce!

Nagrodą w konkursie będzie pierwszy egzemplarz najnowszej serii namiotu Tengri. Wielu polskich alpinistów, włóczykijów i globtroterów stęskniło się za nim gdyż kilka lat nie był produkowany. Dodatkową nagrodą będzie również fakt, że kolejny nowy namiot z przyszłorocznej kolekcji – będzie miał „polską” nazwę – wybraną przez nas i fanów na facebooku.

Sprawa jest prosta – zgłaszacie propozycję nazw. Spośród wszystkich wybrane przez nas zostanie 5 propozycji i poddane glosowaniu przez  fanów na profilu Marabuta na Facebooku.

Kolejne nazwy naszych namiotów są zatem w Waszych rękach – twórzcie je z nami!

Konkurs odbywa się za pomoca aplikacji na profilu Marabuta na Facebooku:

https://www.facebook.com/namioty.marabut/app_204006996287108Namiot Tengri w szczegółach mozna obejrzeć na YouTubie:


 

Szczegółowy Regulamin Konkursu

Zapraszamy do zabawy!