Testy
 
lupa
SZUKAJ
strzalka
 
 
lupa
 
Extremalny test namiotu Arco - zimowa wyprawa na Noszak (7492 m n.p.m.). Opinia Oli Dzik.
Z namiotem Arco zetknęłam się wielokrotnie. Po raz pierwszy miałam okazję testować go w 2008 roku na Piku Korżeniewskiej.
Test namiotu Arco w Górach Przeklętych. Opinia Wojtka Nowickiego
Wyprawa w Góry Przeklęte, leżące na pograniczu Albanii i Czarnogóry, była znakomitą okazją do dokładnego sprawdzenia możliwości namiotu Marabut Arco.
Nasz drugi dom - test namiotu Quito w Patagoni. Opinia Łukasza Kuczkowskiego
Zgrabiałe ręce z trudem unosiły kolejne kamienie. Zimny i coraz silniejszy patagoński wiatr nieźle dawał nam się we znaki.
Test namiotu dla uczestników wyścigów psich zaprzęgów - Dariusz Morsztyn.
Namiot zimowy, wyprawowy o bardzo prostej konstrukcji technicznej składający się z jednej warstwy
1 
2 
3 
4 
5 
 
Nasi Testerzy
 
Alpinistka, skialpinistka, zawodniczka w rajdach przygodowych. Na swym koncie ma m.in. wejście na ośmiotysięczny Gasherbrum II oraz skrajnie niebezpieczny siedmiotysięcznik - Pik Pabiedy (pierwsze polskie wejście kobiece).
 
Marek Żołądek - podróżnik, alpinista. Uczestnik oraz współorganizator wypraw wspinaczkowo – naukowych na 6 kontynentach m. in. w Himalaje, Andy, góry Alaski, Afryki, Europy, Kaukazu, Góry Skaliste, Ziemię Ognistą oraz Australię. 
 
Autor przejść w górach Alaski, Azji, Yosemitach, Alpach, Tatrach, Karkonoszach. Instruktor wspinaczki i ratownik TOPR.

 
Michał Apollo, podróżnik, wspinacz i alpinista. Organizator i uczestnik wyjazdów w różne rejony świata, wliczając Himalaje, Andy, Alpy Południowe, Kaukaz, Wielkie Góry Wododziałowe, Góry Alaski, Europy, Masyw Kilimandżaro, Góry Przylądkowe oraz Góry Skaliste.
 
 
Jako pierwsi Polacy przeszli liczący 1700 km "Wielki Szlak Himalajski".