NAMIOTY DWUOSOBOWE, LEKKI NAMIOT 2 OSOBOWY TURYSTYCZNY

Lekki, trójpałąkowy namiot ekspedycyjny i trekkingowy. Przeznaczony dla 2-3 osób.
Cena 1 930 zł
Dobra propozycja zarówno na turystyczne wyjazdy jak i ambitne górskie wyprawy.
Cena 1 725 zł
przedsionek nigdy nie jest za mały
Cena 1 390 zł
namiot niezniszczalny
Cena 1 120 zł
namiot niezniszczalny - wersja aluminium
Cena 1 280 zł
bierz rodzinę i ruszaj w trasę!
Cena 1 650 zł
Namiot dla tych, którzy cenią sobie wygodę podczas biwaku.
Cena 1 420 zł
Harcerze lubią ten namiot. Można go łączyć z innymi namiotami systemu Flex-Tent.
Cena 1 490 zł
Wersja namiotu Arco uzbrojonego w fartuchy przeciwśnieżne.
Cena 1 580 zł
Wygodny namiot do zastosowań trekkingowych i ekspedycyjnych.
Cena 1 420 zł
Wersja namiotu Baltoro z doszytymi fartuchami przeciwśnieżnymi.
Cena 1 400 zł
Dobra propozycja zarówno na turystyczne wyjazdy jak i ambitne górskie wyprawy.
Cena 1 250 zł
Namiot bazowy - sprawdzony podczas wielu wypraw.
Cena 1 480 zł
Ekspedycyjna "dwójka" o aerodynamicznym kształcie.
Cena 1 495 zł
Klasyka namiotu ekspedycyjnego.
Cena 1 290 zł
Wygodny namiot do zastosowań trekkingowych i ekspedycyjnych
Cena 1 630 zł
Namiot dla osób poszukujących bardzo przestronnej, dużej „dwójki” do celów ekspedycyjnych i trekkingowych.
Cena 1 665 zł

Namioty dwuosobowe Marabut

Podczas pieszych wypraw i trudnych ekspedycji niezwykle ważny jest dobry towarzysz. Wiedzą o tym wszyscy, którzy mają zamiar sięgnąć po namioty turystyczne 2 osobowe. Zapewnienie komfortu podczas wypoczynku dla siebie i drugiej osoby wymaga dobrego sprzętu. Namioty Marabut przeznaczone dla dwóch osób umożliwiają spokojny wypoczynek nawet w ciężkich warunkach pogodowych. Wykonywane są z dbałością o detale i z zachowaniem najwyższych standardów. Wszystko dla dobra i bezpieczeństwa naszych klientów.
 

Jakie cechy mają mieć namioty turystyczne 2 osobowe?

Dobre zabezpieczenie przed wilgocią to ważna cecha, którą powinny mieć wszystkie namioty, także rodzinne albo namioty biwakowe. Warto zwrócić na to uwagę, sięgając po namioty dwuosobowe. Suche wnętrze to komfort, który pozwala właściwie zregenerować siły i utrzymać temperaturę ciała na właściwym poziomie.

Spora przestrzeń wewnątrz namiotu to kolejna istotna cecha. Namiot dwuosobowy z tropikiem nie ma standardowych wymiarów i może pojawiać się w różnych wielkościach. Mniejsze, które mogą służyć także jako namioty jednoosobowe, sprawdzą się podczas biwaków i wypraw rowerowych, na które nie zabierzemy większego ekwipunku. Z kolei na bardziej wymagające ekspedycje i dłuższe pobyty lepiej sięgnąć po duży namiot 2 osobowy z przedsionkiem. Taka konstrukcja daje sporo możliwości do przechowywania sprzętu i drobnych przedmiotów. W razie potrzeby ten model może służyć też jako namiot trzyosobowy.

Podczas podróży, ciężar noszenia namiotu spoczywa zazwyczaj na jednej osobie. Zwłaszcza wędrując w małych grupach, warto postawić na lekkie namioty 2 osobowe. Niewielka waga jest możliwa dzięki zastosowaniu nowoczesnych tkanin do produkcji topiku. Jednocześnie szkielet namiotu powinien być wykonany z lekkiego i trwałego materiału. Marabut stawia przede wszystkim na włókno szklane, które jest elastyczne i bardzo trwałe, a jednocześnie konstrukcja waży naprawdę niewiele. Część namiotów wyposażona jest w stelaże wykonane z aluminium.
 

Wybieramy namiot dwuosobowy lekki z asortymentu Marabut

Rodzaj namiotu, po jaki sięgniemy, zależy przede wszystkim od warunków panujących w miejscu, do którego się wybieramy. Oczywiście w trudnym terenie warunki mogą się zmieniać, jednak część z nich jesteśmy w stanie przewidzieć. Namiot dwuosobowy lekki biwakowy przyda się w mniej wymagającym terenie. Planując wyprawę zimową, warto postawić na namioty 2 osobowe lekkie wyposażone w fartuchy przeciwśnieżne. Dodatkowa osłona przedsionka daje nam możliwość przygotowania posiłków albo przechowania plecaków.


POBIERZ KATALOG