Ekipa Marabuta

Za każdym naszym namiotem stoi człowiek. Ktoś go zaprojektował, przetestował, wykonał... Jesteśmy profesjonalnym zespołem osób wyspecjalizowanych od niemal 30 lat w produkcji namiotów. Daje to nam pewność, że dostarczamy Wam produkty najwyższej jakości. Znamy się na tym, co robimy i - co najważniejsze - lubimy to. Świadomość, że jesteśmy częścią Waszych wakacyjnych przygód i wypraw daje nam dużo satysfakcji.

Irena Gamrot

Irena jest naszym szefem produkcji. Tworzyła z nami firmę od samego początku. To ona wykonywała pierwsze egzemplarze namiotów Marabut. Jeśli telefonujecie do serwisu namiotowego, najczęściej z nią rozmawiacie. O produkcji namiotów wie wszystko. Bez niej byłoby trudno.

Adam Szostak

Adam zajmuje się projektowaniem namiotów. Odpowiedzialny jest za przejście z etapu pomysłu do rzeczywistości. Namioty zna jak nikt inny. Skonstruował praktycznie wszystkie modele Marabuta. Pracujemy razem 25 lat.

Ewa Tekieli

Ewa wykonuje pierwsze egzemplarze namiotów prototypowych. To dzięki jej precyzyjnej pracy prototypy nowych modeli wprowadzane są do produkcji. Ewa jest z nami od samego początku istnienia firmy.

Barbara Kromka

Basia zajmuje się kontrolą jakości. Nie przepuści żadnej niedoróbki. Jej zawdzięczacie to, że namioty, które trafiają w Wasze ręce, pozbawione są błędów produkcyjnych.

Darek Gruszka

Darek tworzy stronę internetową i prowadzi profil na Facebooku. Kontaktuje się z podróżnikami i alpinistami - od nich wyciąga pomysły na udoskonalenie modeli namiotów. Przyszedł do firmy 15 lat temu i przekonał nas do produkcji pierwszych namiotów ekspedycyjnych (Komodo Plus, Tengri, Baltoro). Nazwy namiotów to najczęściej jego pomysły.

Ola Dzik

Ola jest naszym testerem. Pierwsza polska „śnieżna pantera”. Przyjrzyjcie się, gdzie jeździ Ola i w jakich warunkach używa naszych namiotów, a będziecie pewni, że są one naprawdę dobrze przetestowane.

Mateusz Rostworowski

Mateusz jest Członkiem Zarządu. Poświęca swoją uwagę również drugiej naszej działalności, jaką są zabezpieczenia na stoki narciarskie. Dzięki niemu logotyp Marabuta widoczny jest na wielu stokach narciarskich w Polsce i za granicą.

Karol Rostworowski

Prezes Zarządu. Jeden z trzech założycieli firmy (1989). Pierwszy namiot przypominający  „igloo” został skonstruowany już w 1988 r. na potrzeby własne. Namiot wzbudził niemałą sensację na plaży w Bułgarii. To nasunęło myśl, aby z przygody uczynić sposób na biznes. I tak pozostało do dziś.

POBIERZ KATALOG