Namioty harcerskie

Namiot harcerski Skaut z fartuchami przeciwśnieżnymi.
Cena 1 750 zł
Namiot Skaut skonstruowany przez harcerzy i dla harcerzy! Namiot z doszytymi fartuchami przeciwśnieżnymi.
Cena 1 899 zł
„dychy” należą do przeszłości
Cena 3 300 zł

Namioty harcerskie Marabut

Podczas biwaku albo obozu harcerskiego warto szczególnie zadbać o bezpieczeństwo uczestników, sięgając po dobrej jakości namioty. Większe grupy będą potrzebowały sporych konstrukcji, takich jak namiot 10 osobowy. Duża konstrukcja wcale nie musi oznaczać obniżenia komfortu. Namioty Marabut produkowane są z myślą o jakości i bezpieczeństwie użytkowników. Poddaje się je testom w ciężkich warunkach właśnie po to, żeby użytkownicy czuli się w nich pewnie w każdej sytuacji.

Jak wybrać namiot harcerski?

Nie wszystkie namioty dostępne na rynku nadają się do użytku w terenie. Namioty 10 osobowe mają dużo większe rozmiary, niż namioty rodzinne dlatego są bardziej narażone na silne powiewy wiatru i inne czynniki atmosferyczne. Warto zatem sięgnąć po model, który będzie trwały i szczelny, nawet podczas silnych opadów deszczu. Ogromne znaczenie ma także trwała konstrukcja i silne mocowania linek, które nie ulegną zerwaniu podczas wichury. Harcerze to zazwyczaj bardzo młodzi ludzie. Choć pełni pasji i determinacji, mają ograniczone siły. Dlatego namioty harcerskie 10 osobowe powinny być wykonane z lekkich materiałów, żeby nie utrudniały marszu podczas obozów wędrownych. Lekka konstrukcja ułatwi także rozkładanie namiotu po uciążliwym marszu, oraz składanie go w razie potrzeby. Namiot 10 osobowy harcerski powinien mieć też wymiary, które pozwolą na komfortowy wypoczynek wewnątrz sporej ilości osób. Nie wszystkie namioty dostępne na rynku dają taką możliwość, dlatego przed zakupem warto zwrócić uwagę na ich wymiary.

Namioty 10 osobowe Marabut – dlaczego warto na nie stawiać?

Testowane w najcięższych warunkach prototypy namiotów Marabut pozwoliły nam stworzyć produkty, które zagwarantują bezpieczeństwo nie tylko harcerzom. Zarówno namioty jednoosobowe, jak i największe namioty 12 osobowe mają tropiki wykonane z lekkich tkanin. Duże namioty harcerskie charakteryzują się stelażami z włókna szklanego lub aluminium, co wpływa na ich niewielką wagę oraz sporą wytrzymałość. Stalowe szpilki pozwalają zamocować linki nawet do trudnego podłoża. Także przeszycia i mocowania są wykonane w taki sposób, żeby nie ulegały zerwaniu podczas eksploatacji.

Wszystkie produkty z logo Marabut, także harcerskie namioty 10 osobowe, objęte są opieką gwarancyjną. Po zakończeniu wyprawy w naszym serwisie usunięte zostaną wszelkie usterki i uszkodzenia. Kiedy okres gwarancyjny minie, nie pozostawiamy naszych klientów bez pomocy. W razie potrzeby jesteśmy w stanie załatać dziury i pęknięcia w podłodze, wymienić zamki w topiku oraz dokonać napraw uszkodzonej konstrukcji.POBIERZ KATALOG