NAMIOTY TRZYOSOBOWE, LEKKI NAMIOT 3 OSOBOWY TURYSTYCZNY, Z PRZEDSIONKIEM

Lekki, trójpałąkowy namiot ekspedycyjny i trekkingowy. Przeznaczony dla 2-3 osób.
Cena 2 100 zł
Dobra propozycja zarówno na turystyczne wyjazdy jak i ambitne górskie wyprawy.
Cena 1 900 zł
przedsionek nigdy nie jest za mały
Cena 1 530 zł
namiot niezniszczalny
Cena 1 240 zł
namiot niezniszczalny - wersja aluminium
Cena 1 410 zł
bierz rodzinę i ruszaj w trasę!
Cena 1 830 zł
Namiot dla tych, którzy cenią sobie wygodę podczas biwaku.
Cena 1 570 zł
Namiot harcerski Skaut z fartuchami przeciwśnieżnymi.
Cena 1 750 zł
Namiot Skaut skonstruowany przez harcerzy i dla harcerzy! Namiot z doszytymi fartuchami przeciwśnieżnymi.
Cena 1 899 zł
Wersja namiotu Arco uzbrojonego w fartuchy przeciwśnieżne.
Cena 1 740 zł
Wygodny namiot do zastosowań trekkingowych i ekspedycyjnych.
Cena 1 560 zł
Wersja namiotu Baltoro z doszytymi fartuchami przeciwśnieżnymi.
Cena 1 540 zł
Dobra propozycja zarówno na turystyczne wyjazdy jak i ambitne górskie wyprawy.
Cena 1 370 zł
Namiot bazowy - sprawdzony podczas wielu wypraw.
Cena 1 630 zł
Ekspedycyjna "dwójka" o aerodynamicznym kształcie.
Cena 1 640 zł
Klasyka namiotu ekspedycyjnego.
Cena 1 420 zł
Wygodny namiot do zastosowań trekkingowych i ekspedycyjnych
Cena 1 790 zł
Namiot dla osób poszukujących bardzo przestronnej, dużej „dwójki” do celów ekspedycyjnych i trekkingowych.
Cena 1 820 zł

Namiot trzyosobowy Marabut

Krótki biwak, wyprawa trekkingowa albo urlop na polu namiotowym. Niezależnie od tego, w jakim celu będziemy wykorzystywać namiot, warto zwrócić uwagę na sprzęt najwyższej jakości. Zmienne warunki pogodowe mogą postawić nasz los w trudnej sytuacji. Dlatego warto sięgnąć po dobrej jakości namioty testowane w ekstremalnych warunkach w Himalajach. W ofercie Marabut dostępne są namioty turystyczne 3 osobowe w różnych wariantach i wielkościach. Sprawdzając nasz asortyment, z pewnością każdy wybierze coś dla siebie.
 

Na co zwrócić uwagę sięgając po namioty turystyczne 3 osobowe?

Sięgając po dowolny namiot, warto zwrócić uwagę na jego jakość. Niezależnie od tego, czy interesują nas namioty 3 osobowe, czy większe, jakość ma wpływ na nasz komfort i bezpieczeństwo podczas wyprawy. Szczególne znaczenie ma materiał, z jakiego wykonany jest topik. Silne tkaniny poliestrowe czy poliamidowe nie ulegną uszkodzeniu podczas silnego wiatru. Może to mieć znaczenie także podczas obozów wędrownych, kiedy namiot trzyosobowy codziennie będziemy rozkładać i składać. Wspomniane tkaniny są także odporne na wilgoć, dlatego nasza strefa sypialna nie zamoknie.
 
Ciężar noszony na plecach w czasie górskich wypraw często wydaje się znacznie większy, niż jest w rzeczywistości. Duża waga stelaża i topiku może stać się uciążliwa zwłaszcza przy ekstremalnych wyprawach. Lekki namiot 3 osobowy powinien mieć stelaż wykonany z aluminium. Jeśli mamy obawy o wytrzymałość tego materiału na pęknięcia, możemy zabrać ze sobą tulejkę naprawczą. Pozwoli nam to naprawić konstrukcję w razie złamania i nie stanie się wielkim obciążeniem plecaka.
 

Namioty 3 osobowe czy większe?

Produkty Marabut są zróżnicowane pod względem wielkości i przestrzeni wewnątrz namiotu. Ma na to wpływ dostosowanie konstrukcji do warunków, w jakich przewidujemy spędzić wyprawę. Niższe namioty odporne na podmuchy wiatru nie zachwycą ogromną przestrzenią, ale zapewnią bezpieczny sen. Z kolei, jeśli sięgniemy po namioty 3 osobowe z przedsionkiem, możemy się spodziewać wewnątrz znacznie więcej przestrzeni. Dodatkowo w przedsionku znajdzie się miejsce na plecaki albo przygotowanie posiłku.
 
Namioty 3 osobowe z tropikiem bardzo często opisywane są jako 2/3 osobowe. Jak to rozumieć? Takie oznaczenie informuje nas o przestronności danego namiotu. Przeznaczony jest dla dwóch osób, które komfortowo się w nim wyśpią i spędzą czas podczas dłuższego biwaku. Jednak w warunkach ekspedycyjnych może służyć jako namiot trzyosobowy. Takie namioty często wyposażone są dodatkowo w absydy. Można w nich przechować sprzęt, dzięki czemu przestrzeń sypialna okaże się znacznie większa.
 
W razie potrzeby w ofercie produktów Marabut można znaleźć też namioty świetlicowe. Ten rodzaj schronienia daje możliwość połączenia ze sobą większej ilości namiotów. Sprawdzi się to zwłaszcza w większych grupach podróżników. Namiot może stać się miejscem przechowywania bagaży albo wspólnych posiłków. W razie potrzeby ta wysoka konstrukcja może służyć jako lekki namiot 3 osobowy.


POBIERZ KATALOG