Namioty Bielsko-Biała

Namioty biwakowe w Bielsku-Białej dla rodzin lub przyjaciół

 

Planujesz wyprawę na kemping z rodziną lub ze znajomymi? W naszym asortymencie znajdziesz idealne namioty biwakowe Bielsko-Biała na wyprawę do lasu, w góry czy nad morze. Wśród nich dostępne są namioty biwakowe jednoosobowe, dwuosobowe, a także duże namioty rodzinne, które nie tylko pomieszczą uczestników wyprawy, ale także cały bagaż: plecak, ubrania, sprzęt i inne, dodatkowe wyposażenie potrzebne na trasie.

 

Namiot jednoosobowy w Bielsku-Białej na ekstremalne wyprawy


Dla podróżujących samotnie miłośników wypraw outdoorowych przygotowaliśmy namioty jednoosobowe, który sprawdzą się nawet w ekstremalnych warunkach atmosferycznych. Dzięki temu, że każdy namiot jednoosobowy jest poddawany rygorystycznym testom i wykonany z solidnych materiałów, to gwarantuje skuteczną ochronę przed działaniem wiatru, deszczu czy nawet śniegu. Trwały topik oraz lekka konstrukcja to połączenie przemawiające za tym, by wybrać namiot jednoosobowy w Bielsku-Białej nawet na wielodniową eskapadę w wyższe partie gór.

 

Namioty turystyczne w Bielsku-Białej i przydatne akcesoria do nich


Oprócz namiotów turystycznych w sklepie internetowym znajdziesz liczne akcesoria, które sprawią, że wypoczynek pod namiotem będzie bezpieczniejszy i wygodniejszy. Przykładowo płachty pod namiot to bardzo dobre rozwiązanie, jeżeli będziesz musiał rozbić namiot turystyczny na twardym i kamienistym podłożu. Płachta zmniejszy ryzyko naruszenia struktury podstawy namiotu oraz jej zabrudzenia. Sprawi także, że wypoczynek w namiocie turystycznym będzie bardziej komfortowy.

 

Odwiedź sklep z namiotami w Bielsku-Białej


Jeśli nie jesteś do końca zdecydowany, jakiego typu namiot turystyczny potrzebujesz, to możesz skorzystać z porady fachowców w tej dziedzinie, odwiedzając nasz sklep z namiotami w Bielsku-Białej. Szeroki wybór namiotów dla podróżników o różnym w stopniu zaawansowania turystycznego sprawia, że w sklepie z namiotami każdy znajdzie sprzęt dopasowany do swoich wymagań oraz możliwości budżetowych.

Kontakt do dystrybutorów


Sklep Podróżnika, ul. Wzgórze 9, tel. 883 603 053, 33 812 36 48
Outdoorzy.pl, ul. Piekarska 197, tel: 33 486 91 72
 
POBIERZ KATALOG