Namioty Gdańsk

Namioty biwakowe w Gdańsku dla rodzin lub przyjaciół

 

Planujesz wyprawę na kemping z rodziną lub ze znajomymi? W naszym asortymencie znajdziesz idealne namioty biwakowe Gdańsk na wyprawę do lasu, w góry czy nad morze. Wśród nich dostępne są namioty biwakowe jednoosobowe, dwuosobowe, a także duże namioty rodzinne, które nie tylko pomieszczą uczestników wyprawy, ale także cały bagaż: plecak, ubrania, sprzęt i inne, dodatkowe wyposażenie potrzebne na trasie.

 

Namiot jednoosobowy w Gdańsku na ekstremalne wyprawy


Dla podróżujących samotnie miłośników wypraw outdoorowych przygotowaliśmy namioty jednoosobowe, który sprawdzą się nawet w ekstremalnych warunkach atmosferycznych. Dzięki temu, że każdy namiot jednoosobowy jest poddawany rygorystycznym testom i wykonany z solidnych materiałów, to gwarantuje skuteczną ochronę przed działaniem wiatru, deszczu czy nawet śniegu. Trwały topik oraz lekka konstrukcja to połączenie przemawiające za tym, by wybrać namiot jednoosobowy w Gdańsku nawet na wielodniową eskapadę w wyższe partie gór.

 

Namioty turystyczne w Gdańsku i przydatne akcesoria do nich


Oprócz namiotów turystycznych w sklepie internetowym znajdziesz liczne akcesoria, które sprawią, że wypoczynek pod namiotem będzie bezpieczniejszy i wygodniejszy. Przykładowo płachty pod namiot to bardzo dobre rozwiązanie, jeżeli będziesz musiał rozbić namiot turystyczny na twardym i kamienistym podłożu. Płachta zmniejszy ryzyko naruszenia struktury podstawy namiotu oraz jej zabrudzenia. Sprawi także, że wypoczynek w namiocie turystycznym będzie bardziej komfortowy.

 

Odwiedź sklep z namiotami w Gdańsku


Jeśli nie jesteś do końca zdecydowany, jakiego typu namiot turystyczny potrzebujesz, to możesz skorzystać z porady fachowców w tej dziedzinie, odwiedzając nasz sklep z namiotami w Gdańsku. Szeroki wybór namiotów dla podróżników o różnym w stopniu zaawansowania turystycznego sprawia, że w sklepie z namiotami każdy znajdzie sprzęt dopasowany do swoich wymagań oraz możliwości budżetowych.

Kontakt do dystrybutorów


Sklep Harcerski DZIUPLA, ul. Za Murami 2-10,tel. 58 3010945, e-mail: dziupla.sh@interia.pl
Sklep Podróżnika, al. Grunwaldzka 59, tel. (58) 743 50 60
 
POBIERZ KATALOG