Wyprawy z Marabutem
 
lupa
SZUKAJ
strzalka
 
 
lupa
 
Chan Tengri 2003 - Władca Duchów. Relacja Wojtka Ryczera
Tien-szan, zwane też niebiańskimi górami, to ciągnące się na przestrzeni dwóch i pół tysiąca kilometrów, najdalej na północ wysunięte wielkie pasmo górskie Azji.
Piękno porażki - czyli jak to na Elbrusie bywało. Relacja Roberta Piwowarczyka
Jest 2 luty i jest nas dwóch, ja i Grzesiek. Przed nami szmat drogi, za nami granica polsko – białoruska.
Pik Pobiedy 2002. Relacja Piotra Morawskiego
12 lipca 2002 wyjechaliśmy z Warszawy. W skład naszej wyprawy wchodził Marcin Kaczkan i autor niniejszego, Piotr Morawski.
Relacja z wyprawy na Aconcagua 6962 m - Paweł Mitura
Naszą podróż rozpoczęliśmy w czwórkę na warszawskim Okęciu, mieliśmy lot do Buenos Aires w Argentynie z przesiadką w Mediolanie.
1 
2 
3 
4 
5 
 
Nasi Testerzy
 
Alpinistka, skialpinistka, zawodniczka w rajdach przygodowych. Na swym koncie ma m.in. wejście na ośmiotysięczny Gasherbrum II oraz skrajnie niebezpieczny siedmiotysięcznik - Pik Pabiedy (pierwsze polskie wejście kobiece).
 
Marek Żołądek - podróżnik, alpinista. Uczestnik oraz współorganizator wypraw wspinaczkowo – naukowych na 6 kontynentach m. in. w Himalaje, Andy, góry Alaski, Afryki, Europy, Kaukazu, Góry Skaliste, Ziemię Ognistą oraz Australię. 
 
Autor przejść w górach Alaski, Azji, Yosemitach, Alpach, Tatrach, Karkonoszach. Instruktor wspinaczki i ratownik TOPR.

 
Michał Apollo, podróżnik, wspinacz i alpinista. Organizator i uczestnik wyjazdów w różne rejony świata, wliczając Himalaje, Andy, Alpy Południowe, Kaukaz, Wielkie Góry Wododziałowe, Góry Alaski, Europy, Masyw Kilimandżaro, Góry Przylądkowe oraz Góry Skaliste.
 
 
Jako pierwsi Polacy przeszli liczący 1700 km "Wielki Szlak Himalajski".