Namioty modułowe FLEXTENT

Namioty modułowe Marabut

Dobrej jakości namiot powinien dawać bezpieczne schronienie nawet podczas ekstremalnych warunków pogodowych. Mając na uwadze komfort i bezpieczeństwo użytkowników, polski producent Marabut wszystkie swoje produkty poddaje testom w skrajnie ciężkich warunkach wysokogórskich. Właśnie dlatego każdy namiot modułowy można z powodzeniem zastosować w czasie obozów harcerskich albo wypraw, w których uczestniczy spora ilość podróżników.

 

Najważniejsze cechy namiotów modułowych

Namiot modułowy to konstrukcja, która stanowi jedną z części miasteczka namiotowego. Jego budowa pozwala na połączenie ze sobą większej ilości namiotów. Co daje taki namiot? Dwie sypialnie i sporo miejsca na dodatkowy bagaż to jedna z zalet tego rozwiązania. Jednocześnie modułowa konstrukcja stwarza wiele innych możliwości. Można dzięki niej wykonać sporo wymyślnych połączeń, dopasowując je do aktualnych potrzeb.

Najważniejszą cechą namiotów modułowych jest ich rozmiar i przestronne wnętrze, które można zaadaptować na wiele sposobów. Niezwykle istotna jest możliwość stworzenia trwałego i szczelnego połączenia między konstrukcjami. W ten sposób mogą być tworzone obszerne namioty rodzinne.

 

Zastosowanie dla namiotów modułowych

W tej grupie produktów znajdują się konstrukcje, które mogą być zastosowane na wiele sposobów. Największy w tej kategorii namiot świetlicowy może stać się punktem centralnym nawet dla czterech mniejszych namiotów. Wystarczy zamontować do niego kolejne konstrukcje, przeznaczone do łączenia modułowego. W ten sposób stworzymy namiot 7 osobowy, a nawet mogący pomieścić więcej osób.

Główny namiot świetlicowy w centralnym punkcie miasteczka namiotowego pozwoli na wspólne spożywanie posiłków i integrację członków wyprawy. Może też stanowić miejsce do przechowywania zapasów lub sprzętu. W razie potrzeby znajdzie w nim schronienie kilku członków wyprawy. Tego typu konstrukcje mogą służyć jako uzupełniające namioty harcerskie, a także stać się ważnym punktem pola namiotowego.

 

Dlaczego warto sięgnąć po namioty Marabut

Wyjątkowa trwałość i zastosowanie wysokiej jakości materiałów to powody, dla których warto sięgnąć po namioty Marabut. Innym argumentem jest z trzyletnia gwarancja, jaką objęte są wszystkie wyroby od tego producenta. Serwisowanie ułatwia fakt, że wszystkie namioty produkowane są na terenie naszego kraju. To znacznie przyspieszy wysyłkę i wszystkie naprawy.

Usługi serwisowe Marabut obejmują także wszelkie uszkodzenia, które wynikną z eksploatacji. W zakres serwisu pogwarancyjnego wchodzi szycie przetartych części topiku, wymiana elementów konstrukcji, a także odnawianie zamków.POBIERZ KATALOG