DUŻE NAMIOTY RODZINNE, NAMIOTY TURYSTYCZNE/KEMPINGOWE RODZINNE

przedsionek nigdy nie jest za mały
Cena 1 530 zł
namiot niezniszczalny
Cena 1 240 zł
namiot niezniszczalny - wersja aluminium
Cena 1 410 zł
bierz rodzinę i ruszaj w trasę!
Cena 1 830 zł
znajdziesz większe iglo?
Cena 2 040 zł
duże i lżejsze iglo
Cena 2 145 zł
Namiot dla tych, którzy cenią sobie wygodę podczas biwaku.
Cena 1 570 zł

Namioty rodzinne do Marabut

Wypad z najbliższymi na kilka dni pod namiot to jeden z najprzyjemniejszych sposobów na spędzenie czasu wakacji. Lekkie i trwałe namioty turystyczne rodzinne pozwolą nam zgromadzić bliskich na łonie natury i odpocząć od miasta. Sięgając po modele rodzinne od Marabut, zyskujemy pewność, że letnia przygoda nie zamieni się w katastrofę. Poddawane długotrwałym testom namioty cechuje trwałość i odporność na zmienne warunki pogodowe. Jednocześnie konstrukcja jest łatwa do montażu nawet przez niewytrawnych podróżników.
 

Zalety namiotów turystycznych dla rodzin

Marabut przywiązuje dużą wagę do tego, żeby namioty rodzinne były wygodne w użytkowaniu. Ten cel udaje się osiągnąć między innymi dzięki sporej przestrzeni wewnątrz konstrukcji. Rodzinne namioty z przedsionkiem pozwalają na dużo bardziej komfortowy wypoczynek niż standardowe namioty dwuosobowe. Dają też sporo możliwości do przechowywania sprzętu oraz przygotowywania posiłków. Nawet kilka nocy z rzędu spędzone w takich warunkach nie powodują znużenia i poczucia zamkniętej przestrzeni.

Duże namioty dla całych rodzin tworzone są także z myślą o bezpieczeństwie użytkowników. Topik wykonywany jest z materiału odpornego na wodę i nie przecieknie nawet podczas kilkudniowych opadów deszczu. Dodatkowo jego trwałość i solidne przeszycia dają spokój podróżnikom podczas silnej wichury. W większości namioty rodzinne mają podłogę wykonaną z polietylenu, który ma jeszcze lepsze właściwości wodoodporne. Solidny stelaż to kolejny czynnik, który wpływa na jakość namiotu rodzinnego. Najczęściej w tych modelach wykonywany jest z lekkiego aluminium. Ten metal jest stosunkowo sprężysty, dlatego elementy niełatwo ulegają pęknięciu. Niektóre modele mają stelaże z jeszcze lżejszego włókna szklanego.
 

Jaki namiot rodzinny wybrać?

W sklepie Marabut znajduje się spora ilość produktów, które mogą służyć jako namioty turystyczne rodzinne. Dzięki temu możemy wybrać dokładnie taki model, jaki będzie nas najbardziej interesował. Głównym kryteriom wyboru powinna być wielkość naszej rodziny. Większość propozycji to namioty biwakowe, w których mogą nocować więcej niż trzy osoby. Nawet w namiotach przeznaczonych dla trzech osób, na jedną noc swobodnie zmieszczą się rodzice z dwójką małych dzieci. Znajdziemy tutaj zarówno namioty z przedsionkiem, jak i konstrukcje typu iglo.

Jeżeli planujemy większą liczbę uczestników, dodatkowo możemy sięgnąć po duży namiot rodzinny nazywany świetlicowym. Jego wysoka i przestronna konstrukcja może pełnić rolę namiotu sypialnego dla czterech osób. W obozowiskach stałych będzie służył jako centralny punkt miasteczka namiotowego. W nim można przechowywać sprzęt albo wspólnie spożywać posiłki.


POBIERZ KATALOG