Namiot biwakowy Mayo RED LINE 1-osobowy

Lekki namiot Mayo serii Red Line. Superwygodny dla jednej osoby, wystarczający także dla dwóch, choć w nieco mniej komfortowy sposób. Bardzo lekkie materiały jakie zastosowano w Mayo Red Line plasują go w czołówce najlżejszych namiotów dwupowłokowych dostępnych na rynku. Tropik wykonany jest z bardzo lekkiego nylonu Rip-Stop 40D 240T, pokrytego z dwóch stron silikonem. Obustronne pokrycie materiału tropikowego silikonem jest uważane za najlepszą metodę impregnacji tropików. Powłoka ta jest bardzo elastyczna nawet w niskich temperaturach i zapewnia wysoką wodoszczelność.

W serii Mayo Red Line zastosowano specjalną technologię szycia nićmi wodoszczelnymi. Dzięki specjalistycznemu wykończeniu tej nitki zabezpiecza ona doskonale szew przed przenikaniem wody.

Uwaga!
Ze względu na zastosowanie lekkiej podłogi nylonowej  zaleca się stosowanie dodatkowego zabezpieczenia podłogi - plandeki pod namiot.

Przeczytaj koniecznie: zjawisko kondensacji pary wodnej w namiocie

 

Namiot biwakowy Mayo RED LINE 1-osobowy galeria/video


Namiot biwakowy Mayo RED LINE 1-osobowy detale

Liczba osób
1-2

Waga
waga min: 1.65 kg, waga max: 2 kg.

min. = namiot ze stelażem
Waga max. = namiot z dodatkowym wyposażeniem, takim jak szpilki,
zestaw naprawczy, odciągi, opakowanie, instrukcja, gwarancja.

Wymiary sypialni
55-104 cm x 210cm

Tropik
poliamid Rip-Stop 40D 240T, dwustronnie silikonowany, 3000 mm (57g/m2)

Podłoga
poliamid Rip-Stop 50D 240T, dwustronnie silikonowany, 4000 mm (63g/m2)

Stelaż i szpliki
stelaż: alu, szpilki: alu

Liczba wejść
1

Wymiary po spakowaniu
16 cm x 45 cm

Dostępna kolorystyka
czerwony

Namiot biwakowy Mayo RED LINE 1-osobowy

3 letnia gwarancja
Namioty Marabut objęte są 3 letnią gwarancją. Usterki jakie pojawią się w tym okresie wynikające z jakości materiałów lub wykonania podlegają bezpłatnej naprawie.Dzięki temu , że nasze namioty produkowane są na terenie Polski – wszelkie naprawy gwarancyjne wykonywane są bardzo szybko i rzetelnie.
Serwis pogwarancyjny
Użytkownik namiotu Marabut ma nieograniczony dostęp do pogwarancyjnych usług serwisowych wykonywanych w zakładzie produkcyjnym. Serwis obejmuje: wymiany podłóg i zamków, naprawy stelaży i wykonywanie replik stelaży na wymiar podany przez klienta oraz usługi szwalnicze.
Więcej informacji >

Namiot biwakowy Mayo RED LINE 1-osobowy testy

Zanim namiot trafi na rynek powstają prototypy, które przekazujemy naszym testerom. Testerzy używają je w możliwie najcięższych warunkach pogodowych. Lubimy testować w Himalajach, a jeśli już nie w Himalajach to chociaż podczas wielomiesięcznej podróży po świecie. Namiot musi przejść wszystko – śnieg, mróz, wiatr, dziesiątki rozkładań i składań. Potem słuchamy naszych testerów – najchętniej dowiadujemy się o naszych błędach – dzięki temu do sklepów trafią namioty NAPRAWDĘ PRZETESTOWANE.

Zobacz testy namiotów Marabut >
ZAMÓW TEN PRODUKT
Zapas tego produktu aktualnie został wyczerpany. Aby uzyskać informację o jego dostępności, prosimy o kontakt mailowy lub telefoniczny: 12 270 24 24
POBIERZ KATALOG