Poncho - Namiot

Ochrona przed deszczem i schronienie dla miłośników surwiwalu i minimalistycznych pomysłów na nocleg. Świetna propozycja dla miłośników bliskiego kontaktu z przyrodą: jej obserwatorów i fotografów oraz miłośników sztuki przetrwania. Jest to bardzo wygodne poncho, które w razie potrzeby zamienia się w prosty namiot i daje schronienie jednej osobie. Aby ponczo zamienić w namiot wystarczy użyć stelaża i ewentualnie dodatkowo szpilek będących w zestawie. Poncho posiada wewnętrzną zintegrowaną kieszonkę, do której można je zwinąć tworząc niewielki pakunek.


Sposób rozstawienia namiotu:
Płachta poncho od strony wewnętrznej posiada w 4 narożach zaczepy do montażu stelaży. Do  jednego z nich wsuwamy końcówkę zmontowanego pałąku stelaża, napinamy go i zamocowujemy drugą końcówkę w zaczepie po przekątnej stronie płachty.  Analogicznie montujemy drugi pałąk i usztywniamy miejsce skrzyżowania pałąków za pomocą stopera. Tak przygotowany namiot ustawiamy wybranym miejscu i ewentualnie przytwierdzamy szpilkami do podłoża.
Podnosząc długą krawędź namiotu "wślizgujemy " się do środka.

Uwaga:
 Otwór na krótkiej ścianie namiotu nie jest wejśćiem. Może służyć jako regulowana zamkiem wentylacja lub punkt obserwacyjny.


 

Poncho - Namiot galeria/video


Poncho - Namiot detale

Liczba osób
1
Waga
poncho: 0,38 kg
komplet: 0,98 kg
Wymiary sypialni
szer. 149 cm. dł. 246 cm. wys w szczycie 52 cm.
Tropik
poliamid Rip-Stop 40D 240T, dwustronnie silikonowany, 3000 mm (57g/m2)
Podłoga
brak
Stelaż i szpliki
stelaż alu 7001 T6 fi 9.5 mm
szpilki: alu
Liczba wejść
1
Wymiary po spakowaniu
spakowany komplet ze szpilkami i stelażem: 48 cm. x fi 10 cm.
spakowane poncho do wewnętrznej kieszeni: 17 cm x 14 cm
Dostępna kolorystyka
oliwka (olive night)

Poncho - Namiot gwarancja i serwis

3 letnia gwarancja
Namioty Marabut objęte są 3 letnią gwarancją. Usterki jakie pojawią się w tym okresie wynikające z jakości materiałów lub wykonania podlegają bezpłatnej naprawie.Dzięki temu , że nasze namioty produkowane są na terenie Polski – wszelkie naprawy gwarancyjne wykonywane są bardzo szybko i rzetelnie.
Serwis pogwarancyjny
Użytkownik namiotu Marabut ma nieograniczony dostęp do pogwarancyjnych usług serwisowych wykonywanych w zakładzie produkcyjnym. Serwis obejmuje: wymiany podłóg i zamków, naprawy stelaży i wykonywanie replik stelaży na wymiar podany przez klienta oraz usługi szwalnicze.
Więcej informacji >

Poncho - Namiot testy

Zanim namiot trafi na rynek powstają prototypy, które przekazujemy naszym testerom. Testerzy używają je w możliwie najcięższych warunkach pogodowych. Lubimy testować w Himalajach, a jeśli już nie w Himalajach to chociaż podczas wielomiesięcznej podróży po świecie. Namiot musi przejść wszystko – śnieg, mróz, wiatr, dziesiątki rozkładań i składań. Potem słuchamy naszych testerów – najchętniej dowiadujemy się o naszych błędach – dzięki temu do sklepów trafią namioty NAPRAWDĘ PRZETESTOWANE.

Zobacz testy namiotów Marabut >
ZAMÓW TEN PRODUKT
Zapas tego produktu aktualnie został wyczerpany. Aby uzyskać informację o jego dostępności, prosimy o kontakt mailowy lub telefoniczny: 12 270 24 24
POBIERZ KATALOG