Testy
 
lupa
SZUKAJ
strzalka
 
 
lupa
 
Test namiotu Ladakh na Wielkim Szlaku Himalajskim, 2015/2016
Mamy do czynienia z namiotem pancernym. Absolutnie wytrzymałym na huraganowy wiatr, mrozy, ulewy, śnieżyce, transportowanie przy plecaku przez ponad 4 miesiące. Ladakh dostaje w ostro w kość codziennie, nie narzeka, nie marudzi, czasem wyje i błaga o litość, ale daje radę i każdego dnia jest w pełni gotowy do stawienia czoła kolejnym biwakom...
Lyskamm 2014 (Alpy Szwajcarskie) - test namiotu Arco
Namiot Marabut Arco został przetestowany w ramach Wyprawy Fotograficznej Lyskamm 2014 w Alpy Szwajcarskie.
Wyprawa w Kaukaz ”z dzieckiem w plecaku”
Opinia rodziny Tlejów na temat namiotu Komodo Plus XL
Do Singapuru z Polski na tandemie z lat 70- tych i z namiotem Atacama
Namiot Atacama Alu był testowany w trakcie wyprawy rowerowej "Tandemem przez Azję" z Polski do Singapuru, trwającej 14 miesięcy...
1 
2 
3 
4 
5 
 
Nasi Testerzy
 
Alpinistka, skialpinistka, zawodniczka w rajdach przygodowych. Na swym koncie ma m.in. wejście na ośmiotysięczny Gasherbrum II oraz skrajnie niebezpieczny siedmiotysięcznik - Pik Pabiedy (pierwsze polskie wejście kobiece).
 
Marek Żołądek - podróżnik, alpinista. Uczestnik oraz współorganizator wypraw wspinaczkowo – naukowych na 6 kontynentach m. in. w Himalaje, Andy, góry Alaski, Afryki, Europy, Kaukazu, Góry Skaliste, Ziemię Ognistą oraz Australię. 
 
Autor przejść w górach Alaski, Azji, Yosemitach, Alpach, Tatrach, Karkonoszach. Instruktor wspinaczki i ratownik TOPR.

 
Michał Apollo, podróżnik, wspinacz i alpinista. Organizator i uczestnik wyjazdów w różne rejony świata, wliczając Himalaje, Andy, Alpy Południowe, Kaukaz, Wielkie Góry Wododziałowe, Góry Alaski, Europy, Masyw Kilimandżaro, Góry Przylądkowe oraz Góry Skaliste.
 
 
Jako pierwsi Polacy przeszli liczący 1700 km "Wielki Szlak Himalajski".